Dámské oblečení a móda - nakupujte poslední trendy 2017
 
Šaty

Specials  [more]

  1. Kaporal NANA Béžová - Kratke saty Pro-zeny 141537037 béžová nana šaty CZK6,159.45  CZK1,587.53
  2. Cream NANCY Šedá - Halenky Pro-zeny 15274088 šedá nancy halenky košile CZK5,599.42  CZK1,451.89
  3. Cream NANNA PULLOVER Šedá - Svetry Pro-zeny 195953125 šedá nanna pullover svetry & vesty CZK6,812.55  CZK1,758.58
  4. Patagonia NANO PUFF Černá - Prosivane bundy Pro-zeny 435963936 černá nano puff kabáty CZK21,931.17  CZK5,638.89
  5. Manoush NANY Modrá - Svetry Pro-zeny 623160968 modrá nany svetry & vesty CZK6,999.39  CZK1,814.32
Home >  Privacy Notice

Privacy Notice

Je následující pravidla ochrany soukromí webu. pračce Jaké informace shromažďujeme?
Sbíráme vaše osobní údaje budou záviset na situaci a shromažďovat za služby v rámci, žádáme vás, abyste spoléhat na druhu. Například, pokud si chcete koupit naše výrobky pro více informací, jako je jméno, e-mailovou adresu, dodací adresu, fakturační adresa a další důležité informace, sbírat svůj nákup z našich webových stránek.
 
Když se ptáme na váš souhlas ke shromažďování zákona "citlivé informace" budeme předpokládat, že jste se dohodli na vytvoření informace, které nám dávají používat tyto v souladu s touto politikou, je to proto, že jste nám řekl.
 

Informace, které shromažďujeme Můžeme shromažďovat vaše osobní údaje, když navštívíte naše webové stránky, nebo pokud máte osobní kontakt s námi. Bez vašeho souhlasu nebudeme shromažďovat osobní údaje. Věříme, že když vyplníte požadované údaje prostřednictvím těchto stránek, s cílem usnadnit transakce souhlasil, že bude považovat za samozřejmost. pračce Naše osobní údaje
Obvykle jsme shromažďovat osobní údaje pro následující účely:
1. Aby se vám usnadnil na našich webových stránkách, produktech a službách najdete v pračce 2. Aby bylo možné poskytnout vám objednávání produktů ze Spojených států, v pračce 3, abyste věděli, naše produkty a služby, informační
4 Hledání vaše názory na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.
 
Takže můžeme kteří jsou v provozu, budeme shromažďovat některé osobní údaje, je velmi důležité určit, do konce roku. Jiné typy osobních informací, které shromažďujeme nám pomáhají analyzovat, kdo využití našich služeb, jejich vývoj zájmy. To nám pomáhá poskytovat produkty, aby vyhovovaly potřebám uživatelů těchto internetových stránek. pračce Vaše osobní údaje jsou v bezpečí
Budeme pevně uchopit vaše osobní údaje, nebudeme jednat, nájemné nebo převod. Budeme přijmout veškerá přiměřená opatření, aby zajistil, že máme všechny informace. Osobní informace mohou být uloženy v počítačovém systému dvou elektronů. Firewally, hesla, filtrování e-mailu a anti-virus software pro všechny naše elektronické ochrany údajů ACTO.
 
Změnit toto prohlášení
Můžeme změnit zásady ochrany osobních údajů je změnit naše obchodní požadavky nebo zákon. Jakékoliv změny v těchto Zásadách bude aktualizovat naše webové stránky, tak prosím navštivte tuto stránku pravidelně, abyste získali naši politiku ochrany soukromí.
 
Vyřešit váš problém
Pokud je vaše osobní údaje na vaši otázku je, jak shromažďovat a použití jakýchkoliv problémů, kontaktujte nás. Zpracujeme vaši žádost či stížnost co nejrychleji reagovat.
Back