Dámské oblečení a móda - nakupujte poslední trendy 2017
 
Šaty

Specials  [more]

  1. Nike HOODED DOWN Černá - Prosivane bundy Pro-zeny 392738218 kabáty CZK21,557.73  CZK5,539.85
  2. Fornarina TAROOM Korálová - Kratke saty Pro-zeny 224738222 šaty CZK7,465.89  CZK1,917.43
  3. Esprit GUFRUD Růžová - Prosivane bundy Pro-zeny 217538227 kabáty CZK20,811.10  CZK5,358.03
  4. Naf Naf ECAMOU Černá Šedá - Mikiny Pro-zeny 108738239 svetry & mikiny CZK6,719.25  CZK1,732.74
  5. Les P'tites Bombes BROSA Béžová - Saka Blejzry Pro-zeny 152738269 bundy CZK18,011.39  CZK4,619.05
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Vítejte na našich stránkách: Dodací lhůta

Přijaté mezinárodní objednávky trvat 4-8 pracovních dnů. Obvykle je celková doba zpracování a doprava je roven celkovému času doručení. Doba zpracování je obvykle 24-2 hod. Doba zpracování zahrnuje obdržení objednávky, předávání informací do příslušných skladování, balení a dopravních projektů. Po ukončení léčby, uvolnění začíná. Dodací lhůta ze skladu do vašeho doručovací adresa vyjádřit tranzitní čas.

Mezinárodní přeprava

Nabízíme pojištění a potvrzení o doručení sledování políčko. To obvykle trvá 4-8 pracovní dny dodávku. může být požadováno 24-48 přesčasové doba zpracování do 48 hodin za daných okolností musíme kontaktovat platební ověřovací procesoru kreditní karty.
Celní poplatky v každé zemi, my nenesou žádnou odpovědnost. Účtujeme plnou cenu pro všechny mezinárodní návratu nákladní a výměnu. * V případě balíčku kvůli neúplné adresy nebo nevyzvednuté náhrady, skutečné náklady na lodní dopravu bude odečtena z náhrady.
* Je-li vaše objednávka nedorazí včas, může to být způsobeno kompenzaci zpoždění vlastního zpracování ve vaší zemi. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu kdykoli pomůže najít tašku.

Sledování objednávky
Sledování objednávky mohou být dodávány a odeslány prostřednictvím e-mailu sledovací číslo sledování odkaz na stránce Můj účet, nebo objednávky. Objeví-li se pozdě Vaše objednávka, měli byste zvážit následující:


        * Doručení do pátku dojít pouze v pracovní dny pondělí.
      * V některých svátků, provozovatel neshromažďuje ani přenášet.
      * Prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Vrácení zboží do

Zavázali jsme se k marketingu, doufáme, že se vám bude líbit vysoce kvalitní produkty, ale také víme, že pro toho či onoho důvodu, může být doba, kdy je třeba vyměnit nebo vrátit něco, co jste si koupili. Ujistěte se, zda vaše položky, které si pečlivě přečtěte před instalací nebo použitím. Doporučujeme také udržet vaše přijetí nebo pořadové číslo, které je na potvrzení objednávky nebo přepravního obalu, možná budete muset doklad o zakoupení na jakýkoli prodej problému.

Pokud si to rozmyslím ......

Vadné položka

Projekt bude probíhat prostřednictvím hodnotícího našeho produktového týmu ke kontrole, zda je projekt považován za vadný v důsledku výroby či vady tkanin, budou naše webové stránky vrátí nebo volné nahrazení dodatečných dopravních nákladů. Pokud si myslíte, že neexistuje žádná vada nebude mít nárok na výměnu nebo vrácení peněz za tento typ návratu.

Výměna

* Všechny mezinárodní příjmy by měly být vráceny do 30 dnů po obdržení objednávky.

* Mezinárodní náklady na dopravu hradí zákazník (ledaže závada byla způsobena námi). Veškeré daně, poplatky nebo daně musí být zaplaceny vráceny položky je odpovědností zákazníka.

Pro návrat k obsluze

Postupujte podle pokynů pro vrácení položky:

Pošlete nám e-mail z důvodů uvedených v prvním návratu, a náš podpůrný personál bude poskytovat dodací adresu.

Rozbalování a přebalování své výrobky, buďte opatrní.

Přiložte kus papíru, který obsahuje následující informace:

* Naše jméno řadit na našich webových stránkách.

* Objednací číslo

* Vrací určenou položku

Důvod * Vaše objednávka na našich webových stránkách e-mailovou adresu.

Berte prosím tento kus papírových výrobků vrátil do balíku, a pošlete nám jej. Prosím Jakmile jste se vrátil do sledovací číslo. vrácené zboží ztracené v tranzitní cla neakceptujeme. Máte-li zájem, doporučujeme Vám zboží doporučeně poštou, a udržet poštovní poukázky.

Vyřešit váš problém
Pokud je vaše osobní údaje na vaši otázku je, jak shromažďovat a použití jakýchkoliv problémů, kontaktujte nás. Zpracujeme vaši žádost či stížnost co nejrychleji reagovat.
Back